Роздуми над Божим Словом, Костел, 27.09.2020Роздуми над Божим Словом на XXVI неділю Звичайного періоду, рік А
«Сьогодні з Богом» триває завжди. Так каже Ісус: Отець Мій творить аж по сю пору, тож і Я творю. Не може Син нічого робити від себе самого, коли не бачить, що й Отець те саме робить. Бо що той робить, те так само й Син робить (Йн 5, 17.19). Щоб наше «сьогодні» стало насправді Божим днем, потрібно слухати голос Отця і виконувати Його волю разом з Ісусом та братами.

Костел Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією
м. Могилів-Подільський
27 вересня 2020 р.
Відео: Олександр Новосьолов
Читати новину

Могилів-Подільський може опинитись без опалення

Серед міст, у яких можуть виникнути проблеми, якщо Україна й Росія не підпишуть новий контракт про транзит газу, опинився Могилів-Подільський.
Настільки реальні загрози змерзнути?
Читати новину

Історія родини могилівчан Завадських - жертв і праведників


Восени 1937 р. до будинку родини могилівчан Завадських з обшуком вломилися представники органів НКВД. Знайшли кілька польських вітальних листівок та арештували голову сімейства, звинувативши у польській контрреволюційній діяльності та шпигунстві.
Читати новину

Архіпастирський візит до Сонячного


6 грудня 2019 року на запрошення релігійної громади с. Сонячне Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до храму Св. блг. кн. Олександра Невського с. Сонячне Могилів-Подільського благочиння.
Читати новину

У Могилеві-Подільському з’явився "Прозорий офіс" на колесах

Мобільний центр надання адміністративних послуг – це спеціальне авто, повністю облаштоване для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, яке працює в форматі повноцінного офісу ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах. «ЦНАП на колесах» також обладнаний мобільною валізою для отримання послуг вдома та пандусом для обслуговування осіб з інвалідністю.
Читати новину

"Барська делегація" (Совершенно секретно)

Із спецзведення №3 начальника Вінницького обласного відділу ГПУ УССР Д. Соколінського секретарю Вінницького міськкому КП(б)У Левінзону про настрої делегатів першого Вінницького обласного з’їзду колгоспників.
"Совершенно секретно", 1 березня 1933 р.
Читати новину